NÕUANDEID KIIREKS KEHA TURGUTAMISEKS


Paastumine - soodustab keha puhastamist mürkides ja jäälainetest, soodustab soolestiku tervislikku funktsioneerimist, hoogustab ajust pärineva neurotroofse faktorina (BNDF) tuntud ajuhormooni tootmist. BNDF vabanemine aktiveerib aju tüvirakke ja muundab need neuroniteks - degeneratiivseteks muutusteks, mis on seotud selliste seisunditega nagu Parkinsoni tõbi ja Alzheimeri tõbi, samas kui BNDF madalat taset on seostatud depressiooni ja mitme muu aju probleemiga.
Parandab immuunsussüsteemi ja hoiab ära vähirakkude moodustumise ning pikendab eluiga.

Toitumine - õiged puhtad tasakaalustatud tooted taldrikul. Toitumine on teadus, mis tõlgendab toitainete ja muude toidus sisalduvate ainete koostoimet seoses organismi säilimise, kasvu, paljunemise, tervise ja haigustega. See hõlmab toidu tarbimist, imendumist, assimilatsiooni, biosünteesi, katabolismi ja eritumist.

Qi-Chi energia ja neerufunktsiooni elavdamine - neerupealised, keha energiakeskus, mis on väsinud pikast või pidevast stressist ja adrenaliini tootmisest. Noradrenaliini ja adrenaliini tootmine ja pidev voolamine kehas nõrgendab immuunsussüsteemi ja paiskab segi kogu keha kemikaalide/horoomide normaalse talitluse.


HARJUTUSED IGAKS PÄEVAKS
3 min Neerufunktsiooni tugevdamise harjutus


10 min Morning Exercise to Awaken the Qi - Body Energy Flow


20 min Morning Exercise to Boost the Whole Body


20 min Evening Exercise to Stimulate the Whole BodyVideod - stressi (pikk stress; pidev stress) põhjustatud immuunsussüsteemi langus ja keha reaktsioon ja/või tagajärg.
Immune system


Stress ja keha reaktsioon (ärevuse, foobia ja paanikahood) pidev võitlus või reaktsioon kehas, paiskab segi kogu keha hormoonide tootmise.


Stress versus immuunsüsteemStress versus immuunsüsteem


Stress versus immuunsüsteem


Ärevus-ja paanikahäire; paanikahood


Pidev stress > immuunsussüsteemi langus > rakukahjustus = KAOS KEHAS


Pidev stress > immuunsussüsteemi langus > rakukahjustus = KAOS KEHAS


Pidev stress > immuunsussüsteemi langus > rakukahjustus = KAOS KEHAS