Tervendavad koodid ja kuidas neid kasutada


Aitan sul leida väljapääsu murest, stressist, kriisist, üksindusest, läbipõlemisest, foobiast, konfliktidest, kodu-, lähisuhtevägivallast, ärevusest, ärevus- ja paanikahäirest või kehalistest haigustest, et taasühineda oma kaotatud Minaga ja pöörduda tagasi oma sisemise rahu ja heaolutunde juurde.
Meetod, mida ma kasutan, aitab sul ületada raskusi, õppida minu sarnastest kogemustest, saada juhiseid ja tuge, et tulla toime oma looga ning saavutada tervenemine, taastumine, rahu ja õnnetunne..

>>> Minu lugu <<<Ärevus, muretsemine, ülemõtlemine või segadus sinu sees - lihtne ja kiire meetod, kuidas seda seljatada
.
.

Olen huvitatud
Hea kaaslane!

Täname teid suurepärase tagasiside ja lisaküsimuste eest. Vastan kõigile teie päringutele e-posti teel.

Tervendavad meditatsioonid YouTube'is on nüüd saadaval, mis on pidevalt uuendamisel!

Teave tervendamisnumbrite ja tervendamiskoodide kohta...

Saan iga kuu tuhandeid külastajaid sooviga leida lahendus või abi – kuidas tervendada keha, vaimu ja hinge erinevatest haigustest, sümptomitest või probleemidest.

Olen ka ise mõnda koodi varem paar korda proovinud, see oli ka põhjus, miks ma kunagi koodid oma kodulehele üles laadisin.
Kuid ma ei tundnud siis ega tunne ka täna, et neil koodidel on midagi pistmist Jumala looduga ja see oli põhjus, miks ma kaotasin oma usu neisse ja nende võimesse.

Üha rohkem näen inimeste peal, et nende elus ei toimu suuri muutusi või see on "lühiajaline abi, toetus või isegi lohutus" ja sama probleem naaseb mingi aja möödudes või ilmneb uus probleem, sest juurprobleemi pole avastatud ja lahendatud - ma mõtlen täielikult välja juuritud.

Samuti on inimestel mõnikord täiesti uskumatud soovid nagu väiksem nina või suurem peenis jne.
Terve mõistus ju mõistab, et Jumal on meid loonud täpselt selliseks, nagu ta meid plaanis ja sellistena nagu me oleme - ja nüüd tuleb sellega ja iseendaga rahu teha ning hakata ennast aktsepteerima sellisena nagu me oleme.

Igatahes, leian, et need numbrid ja koodid on alternatiivne nn New Age, spirituaalne ja/või lühiajaline meelelahutus, millel ei ole tervendavat võimet ega pikaajalist abi kuna selles puudub Looja.
See on muidugi minu isiklik arvamus ja ma ei vaidle selle üle, kui keegi arvab teisiti.

Kokkuvõttes ei jaga ma enam ühtegi neist koodidest oma veebisaidil ja edaspidi jagan ainult seda, mida tean mis toimib ja on kooskõlas Jumala loodu ja tahtega.


Juhin teie tähelepanu!

Kui olete ravinumbritega, tervendavate koodidega, inglikoodidega töötanud, kuid te pole ikka veel paranenud või tervenenud, siis paluge, lugege palun Minu lugu ja töötage järgmise juhenditega, mis on mind reaalselt ellu tagasi aidanud: "Sisemine dialoog ärevuse seljatamiseks" ja "Ülim Plaan Keha Tervendamiseks".

Need meetodid on aidanud erinevate muredega inimesi ja mina tervendasin end nende abil 5e päevaga.


Tervistavat teekonda soovides!
Armastusega!
🤍🤍🤍
EvelinOlen huvitatud
Eelmine
Ho'oponopono
Järgmine
Terviseärevus (hüpohondria)

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: