KONTAKT
T&T Teraapia MTÜ
Evelin Vahter OÜ

Alates 2019 aastast, kiirenevat ja moodsat elurütmi ning väljaspool Tallinna elavate inimeste vajadusi arvesse võttes, on nõustamisi võimalik läbida ka WhatsApp, Skype, Facebook Msg vms videokõne vahendusel 
E-R 10:00-19:00!

Vastuvõtud Töötukassa kaudu:
Töötukassa võimaldab nõustamisteenuseid registreeritud töötutele ning koondamisteate saanud tööotsijatele. Töötukassa toetusel on registreeritud töötutel või koondatud isikutel võimalik läbida kuni 10 x 45 min kogemusnõustamist.
Kui soovite tulla nõustamisele, rääkige sellest oma konsultandile. Nõustamise aeg tuleb kindlasti eelnevalt ette broneerida!
Kogemusnõustamise teenuse osutaja:
T&T Teraapia MTÜ - Nõustaja -Evelin Vahter

Vastuvõtud Tallinnas:
Pärnu mnt 102Tallinn, 
I korrus, B korpus
E - R, kl 14:00-19:00

Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), B korpus (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), I korrus (koridorist paremal, trepi kõrval olev väike uks - Pesa)


. .
Pöörame teie tähelepanu sellele, et broneeringu tühistamisel tuleb meil tasuda siiski ruumi broneerimise tasu, mistõttu tasu nõustamise tühistamisel on 30% summast.
Tänan mõistmise eest!Euroopa Liidu Privaatsuspoliitika ja isikuandmete kaitse eeskirjade järgimiseks, palume teil e-kirja saatmisel meile anda oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks, kinnitades klikiga märkeruudul [✔] .

Saatke oma päring siit:
Vastan teie kirjale 24h jooksul!
Tänan kontakteerumast!
Heade soovidega
Evelin Vahter


Email again:
Nõustun lubama oma isikuandmete töötlemist: