KONTAKT
Evelin Vahter OÜ
T&T Teraapia MTÜ

Alates 2019 aastast, kiirenevat ja moodsat elurütmi ning väljaspool Tallinna elavate inimeste vajadusi arvesse võttes, on nõustamisi võimalik läbida ka üle interneti:
Google Meet; 
WhatsApp; Skype; Facebook Msg vms videosilla vahendusel.
Leia endale sobiv aeg kalendrist ajavahemikul 
E-R 10:00-19:00!
Vastuvõtud Töötukassa kaudu:


Töötukassa võimaldab nõustamisteenuseid registreeritud töötutele ning koondamisteate saanud tööotsijatele. Töötukassa toetusel on registreeritud töötutel või koondatud isikutel võimalik läbida kuni 10 x 45 min kogemusnõustamist.
Kui soovite tulla nõustamisele, rääkige sellest oma konsultandile. Nõustamise aeg tuleb kindlasti eelnevalt ette broneerida!
Kogemusnõustamise teenuse osutaja:
T&T Teraapia MTÜ - Nõustaja -Evelin Vahter


Vastuvõtud Tallinnas:
Pärnu mnt 102, Tallinn,
I korrus, B korpus
E - R, kl 14:00-19:00

Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), B korpus (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), I korrus (koridorist paremal, trepi kõrval olev väike uks - Pesa)

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.
.
Pöörame teie tähelepanu sellele, et broneeringu tühistamisel/muutmisel tuleb meil tasuda sellegipoolest juba broneeritud ruumi broneerimise tasu, mistõttu soovitame võimalusel broneeringuid mitte muuta/tühistada või siis katta tasu nõustamise tühistamisest tulenevalt  - m.o 7€/h.
Tänan mõistmise eest!


Euroopa Liidu Privaatsuspoliitika ja isikuandmete kaitse eeskirjade järgimiseks, palume teil e-kirja saatmisel meile anda oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks, kinnitades klikiga märkeruudul [✔] .

Saatke oma päring siit:
Vastan teie kirjale 24h jooksul!
Tänan kontakteerumast!
Heade soovidega
Evelin Vahter


Email again:
Nõustun lubama oma isikuandmete töötlemist: